• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

robotai 1

Respublikinė, atvira integruota lietuvių kalbos ir informatikos pamoka „Pokalbių robotai“. Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Mačiūnienė pakvietė net 15 kolegų iš Šiaulių, Kuršėnų, Biržų, Radviliškio, Baisogalos ir Šeduvos mokyklų į atvirą 4b klasės lietuvių kalbos ir informatikos pamoką.

Pedagogė pasidalino patirtimi, kaip pamokoje naudoti skaitmenines mokymo priemones, integruoti informatiką į ugdymo procesą pagal atnaujintą bendrojo ugdymo programą. Šioje pamokoje mokiniai susipažino su pagrindinėmis taisyklėmis, kaip kurti pokalbių robotus, sukūrė savo pokalbių robotą, kuris atskleidė jų požiūrį į skaitymą ir knygas. Taip pat išbandė ir, jei reikėjo, pakoregavo programą. Pedagogai stebėjo, kaip mokiniai geba dirbti su paruoštomis pratybomis, padeda klasės draugams, gerbia kitų nuomonę ir reflektuoja bei įsivertina savo atliktą darbą. 

Dėkojame mokytojai Daivai!

robotai 2 robotai 3