347135881_206852078842959_2584871574622893201_n.jpg

Su kokiomis problemomis susiduria skaitymo ir rašymo sunkumus patiriantys žmonės? Kaip jaučiasi disleksiją (skaitymo sutrikimą) turintis mokinys, kai jam sukasi, keičiasi, šokinėja ir vartosi raidės? Kaip jis jaučiasi, kai jam tenka skaityti prieš klasę?
Ar žinote, kad tokie žymūs žmonės, kaip britų virtuvės šefas Džeimis Oliveris, okeonografas Robertas Balardas, atradęs „Titaniko“ skendimo vietą, „Ikea“ parduotuvės įkūrėjas Ingvaras Kamprandas turi disleksiją? Skaitymo sutrikimą turi net po mėnulį vaikščiojęs astronautas Čarlas (Pete) Konradas!
4b klasės mokiniai atlikdami smagias užduotis ir dalyvaudami diskusijoje, stengėsi paaiškinti, kad tam tikri sunkumai būdingi mums visiems ir kad kiekvienas žmogus stiprus savaip. AČIŪ audiosensorinės bibliotekos bibliotekininkei už informatyvią edukaciją.
Mokytoja Žyginta Čepulienė