alpakos

Spalio 21 d. rytmetį gausi 1a klasės bendruomenė vyko į alpakų ūkį Dargaičių kaime.

Šios kelionės vaikai nekantriai laukė, nes dauguma šių egzotiškų gyvūnų pavadinimą išgirdo pirmą kartą. Atvykus į mini Zoo, mus pasitiko ūkininkas R. Neverdauskas, kurio alpakų ferma viena didžiausių Baltijos šalyse. Ekskursijos metu išgirdome, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atkeliavo pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta, kaip auginamos ir kaip tarpusavyje bendrauja. Išvykos dalyviai pamatė ne tik alpakas, bet ir lamas, kupranugarį, asiliukus, mini ožiukus, avytes, stručius, trumpaplaukius triušius. Prižiūrint šeimininkui, gyvūnus buvo galima pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti.
Smalsūs, jaukūs ir žaismingi gyvūnai sužavėjo ir mažus, ir suaugusius kelionės dalyvius. Pabuvę ramiame gamtos prieglobstyje, pamatę gražuoles alpakas, pilni nepakartojamų įspūdžių, grįžome namo. Pirmoji 1a klasės bendruomenės išvyka buvo puiki proga ne tik prisiliesti prie gamtos, bet ir geriau susipažinti tarpusavyje.
1a klasės mokytoja Ilona Jankauskienė