• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
auksei -ginkūnai.jpg
Gruodžio mėnesį lietuvių kalbos mokytoja Daiva Remeikienė ir informacinių technologijų mokytoja Romena Ruškienė 5b klasės mokinius pakvietė dalyvauti integruotame projekte „Laiškas Kalėdų seneliui“. Visi 23 penktokai per lietuvių kalbos pamokas rašė laiškus, o per IT pamokas kūrė piešinius žiemos tema,
kurie vėliau papuošė laiškus Kalėdų seneliui. Penkių mokinių (Auksės Jasaitytės, Kamilės Balčiūnaitės, Simonos Tolvaišaitės, Gusto Norvaišo, Eugenijos Monsovskajos) darbeliai buvo išsiųsti į Šiaulių Gegužių progimnazijos organizuotą Šiaulių miesto ir rajono 5–8 klasių mokinių informacinių technologijų kūrybinį konkursą tuo pačiu pavadinimu. Neseniai mus pasiekė džiugi žinia – Auksė ir Kamilė tapo laureatėmis! Sveikiname!