IMG_20220427_144916.jpgBalandžio 27 d. vyko ugdymo psichologo, psichodramos terapeuto Evaldo Karmazos seminaras "Vaikų motyvacija veikti, mokytis ir siekti". Dieną psichologas bendravo su 6-8 klasių mokiniais, vėliau su mokyklos pedagogais, o vakare susitiko su mokinių tėvais. Kartu ieškojime atsakymų į klausimus:

• Ką daryti, kai vaikas neturi motyvacijos veikti?
  • Kaip suteikti vaikui motyvacijos mokytis?
  • Kaip padėti vaikui suprasti asmeninius tikslus ir jų siekimo svarbą?

Iliustruodamas gyvenimiškais pavyzdžiais, lektorius patarė kaip elgtis, kaip kalbėtis su vaiku, kaip padėti vaikams planuoti laiką, drąsinti juos bandyti ir nebijoti klysti. Psichologas pateikė rekomendacijų tėvams kokių nuostatų, taisyklių ir bendravimo stiliaus laikytis, siekiant skatinti mūsų jaunimą mokytis ir siekti savo išsikeltų tikslų.

Lektoriaus komentaras https://karmaza.art/2022-04-27-ginkunu-progimnazijoje/

P. S. Psichologo paskaitos / seminarai mokytojams, mokiniams, tėvams – viena iš projekto „Kokybės krepšelis“ veiklų, siekiant kurti inovatyvią ir saugią ugdymosi aplinką, plėtojant socialinių-emocinių kompetencijų ugdymą.